Новини

Три дні і три ночі на “Студентській республіці 2015»

Три дні і три ночі на "Студентській республіці 2015»

 

Одним миттю пролетіли три дні і три ночі на "Студентській Республіці-2015» в пансіонаті "Енергія" на Арабатській стрілці! Близько тисячі студентів з усієї 
країни зібралися щоб отримати нові знання та вміння, пройти численні тренінги, взяти участь в розробці концепцій модернізації України, а так само знатно 
потусити і не кисло оторваться.І звичайно ж ми намагалися вдень і вночі озвучуючи освітні та розважальні програми " студентської республіки ".
Аренда звука херсон, прокат сцены херсон, светв аренду в херсоне

Рок паті на "Студентській республіці"
Їх було чимало! Вибирали президента і парламент, вибирали Містера і Місіс а так само кращих КВН-щиків республіки, визначали кращих флешмоберів і модернізують.

Прокат Звука, аренда света в Херсоне

Міс "Студентська Республіка" бадьоро крокують під звуки наших кіловат!
А ввечері звичайно ж концертна програма! У перший день ми успішно забезпечили беклайн і світлове оформлення, концертної та розважальної програми в якій брали участь група UA з Миколаєва і забавний кавер колектив з Вижгорода (вибачте хлопці назву не запам'ятав, але було весело).
Ну, а особисто мене порадувало (ржал під сценою як кінь :)) знайомство з творчістю висхідної зірки української реп сцени полтавським колективом Сен Тропе

аренда звука в Херсоне, световое оборудование в аренду в Херсоне

Виступає висхідна зірка української реп сцени група Сен Тропе!
Ну а на другий день, додали і портальний звук, що знаходиться в нашому розпорядженні. Від заходу до світанку веселилися студентські республіканці. Як годиться День Незалежності був відзначений ударної дискотекою до 6 ранку !!!

 

аренда, звук свет, херсон, прокат звука и света в Херсоне

Найстійкіші республіканці на дискотеці в 5 ранку!
І ми неймовірно раді що змогли бути корисні своїм звуковим і світловим обладнанням такому прекрасному справі як "Студентська республіка 2015»!
Ми вітаємо організаторів з успішним проведенням і бажаємо удачі в наступних проектах!

 

Вам також має сподобатись...