Розповсюдження листівок в Херсоні, як зробити це правильно?

Раздача листовок в Херсоне, Промоутеры Херсон, Распространение листовок в Херсоне

Роздача листівок в Херсоні!
Для початку необхідно визначитися з цільовою аудиторією, від цього буде залежати розмір і якість виготовлення листівки.
Рекламодавець, пам'ятай: життя твоєї листівки швидкоплинна! Уявлення про те, що тиснення золотом на вашій листівці змусить її споживача повісити її на стінку замість картини і з трепетом щоранку заучувати цифри вашого телефону, на жаль, помилково :))

Увага: одне з правил роздачі листівок в Херсоні: щоб правильно роздати, потрібно правильно надрукувати!

Розмір, кількість квітів друку, щільність паперу повинна бути розумною і правильною:

Наприклад, навряд чи потенційні клієнти ювелірного магазину переймуться до нього довірою, побачивши листівку, надруковану на ксероксі на офсетному папері.
Однак, якщо ви торгуєте, наприклад, сірниками, не обов'язково передавати їх зображення за допомогою останніх і найбільш видатних досягнень поліграфії - не оцінять :))

Оптимальний розмір листівки третя частина А4 формату так званий єврофлаєр.

Дуже хороший варіант - це стандартна візитка, вартість виготовлення 1000 повнокольорових двосторонніх візиток в Херсоні знаходиться в межах цілком розумних 250 грн.

Якщо ваша продукція не вимагає її повнокольорового зображення, робіть листівку двох або трьох кольоровий, економія коштів буде суттєвою.
Пам'ятайте: більший тираж вашої листівки збільшує кількість контактів з вашою цільовою аудиторією.

Роздаючи листівку в Херсоні потрібно, в першу чергу, пам'ятати про те, що роздача листівки в Херсоні дуже схожа на стрілянину з гармати по горобцях, де в ролі виробів виступає дуже велика цільова аудиторія пішоходів переміщаються по найактивнішим транспортним розв'язкам нашого міста.

Тому снарядів має бути багато і коштувати вони повинні не дорого. Як правило, не всі з пішоходів будуть вашими клієнтами, якщо ви, звичайно, не торгуєте, наприклад, хлібом або, мало не сказав, сірниками :))
Звичайно, є варіанти підвищити точність «стрільби», роздаючи листівку в Херсоні представникам певної цільової групи. Наприклад, автомобілістам потрібно роздати листівку у Херсоні на перехрестях або розміщуючи її під двірник на стоянках і парковках, якщо ви торгуєте авто маслами або авто запчастинами. Безумовно, ефективність роздачі листівок в Херсоні зросте, якщо ви будете враховувати географічну складову, якщо реклама стосується локального магазину, розрахованого на задоволення продовольчих потреб жителів певного району.

Де роздати листівку в Херсоні?

Зазвичай, роздача листівок в Херсоні здійснюється в наступних місцях найбільшого пішохідного трафіку:
 • ЦУМ
  Центральний ринок
  Дніпровський ринок
  Шуменський ринок
  Таврійський ринок (кут 200 років Херсона вул. Некрасова)
  Таврійський ринок (три багнета)
  Зупинка Залізнична (два напрямки)
  
  В даному випадку перераховані місця найбільшого трафіка придатного для поширення поліграфічної продукції з рекламою фактично будь-яких товарів.
Безумовно, місцями високого пішохідного трафіку придатного для поширення листівок в Херсоні є ТРЦ «Фабрика». Але тут необхідно враховувати, що поширення на території ТРЦ обійдеться 50 грн / год !!! за кожного промоутера !!! При цьому, якщо Ваша сфера діяльності збігається зі сферою діяльності присутніх там орендарів, то в поширенні на ТРЦ «Фабрика» вам просто відмовлять. В такому випадку ми пропонуємо своїм клієнтам поширення листівок в Херсоні на підходах до ТРЦ «Фабрика». По вулиці Залаегерсег.

Є й інші цікаві місця і можливості для поширення листівки в Херсоні.

І я перерахував тільки частину нюансів поширення листівки в Херсоні.
По вашому запиту ми готові розробити адресну програму, найбільш підходящу для вашої тематики, а також розробити дизайн і підшукати друкарню з оптимальними цінами для друку вашої листівки! Ласкаво просимо в світ «Реклами Аперкот!»

Консультації по телефону: 0503157559

Пропонуємо поширення листівок в Херсоні і області.

У Херсоні пропонуємо кілька видів поширення листівок:

офіси
Промоутерами в руки в місцях великого скупчення людей
Поштові скриньки (багатоповерхівки і приватний сектор)
ручки дверей